Відгуки про компанію Space Coffee
- Елена Д.
Посилочку отримали, все добре, замовляла чай та каву !!! Гарна компанія і якісний сервіс!!!
Ольга П.- Оксана Ф.
Заказала чай.очень понравился и сервис,и чай,и цена.всем рекомендую!
Наталия Б.- Людмила Ч.
Замовляла два раза каву,дуже сподобалася,що до замовлення поклали ще й маленький але дуже приємний подаруночок,пробничкі чаю.Я дуже приємно вражена сервісом.Рекомендую.
Зоя Г.- Любов П.
Заказывала чай Alokozay черная смородина для мамы ,она его очень любит, а в магазинах его просто нет) спасибо большое!!
Інна П.- Татьяна Д.
Спасибі за швидку доставку і смачний лімоний чай
Олена П.

