





1 699 ₴
Бокс: Фен стайлер SD903+ Дзеркало косметичне HP-10-6AP+ Скринька органайзер HP-5-30GOLD
Цей стильний набір поєднує три практичні аксесуари для догляду за волоссям, щоденного макіяжу та зберігання прикрас. Щітка-стайлер Sokany допоможе швидко висушити волосся, створити об’єм та бездоганну укладку. Керамічне покриття та функція холодного потоку дбайливо ставляться до структури волосся, зберігаючи його блиск. Косметичне дзеркало з сенсорним регулюванням яскравості та LED-підсвічуванням забезпечує рівномірне освітлення без тіней, що робить процес макіяжу максимально комфортним. Органайзер з екошкіри з м’яким велюровим покриттям дозволяє акуратно розмістити кільця, сережки, браслети та ланцюжки, захищаючи їх від пошкоджень. Набір стане чудовим подарунком для тих, хто цінує красу, порядок і стиль.
• Фен-стайлер Sokany: тип щітка-стайлер; насадки обертові; покриття керамічне; режими температури та холодний потік; довжина шнура 2 м, обертання 360°; колір чорний з бронзовим;
• Дзеркало косметичне: розмір із підставкою 16×16×33 см; розмір дзеркала 23×18 см; товщина 1 см; матеріал пластик; підсвічування світлодіодне; живлення USB;
• Органайзер для прикрас: розмір 16×11×4.7 см; кількість ярусів 1; кількість відсіків 8; матеріал корпусу екошкіра; внутрішнє покриття велюр.
• 1 щітка-стайлер Sokany;
• 1 косметичне дзеркало з LED-підсвічуванням;
• 1 органайзер для прикрас з екошкіри.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Жіноча |
| Тематика декору, малюнка | День святого Валентина, весілля, романтика |
| Тип | Подарунковий набір |
| Виробник | Sokany |