693,60 ₴
Показати оптові ціниНехай Dallmayr d'Oro Namaste стане вашим супутником у моменти роздумів і відпочинку. Чудесна суміш прекрасної високогірної арабіки з добірними зернами робусти, доведена до досконалості мистецтвом обсмажування фахівцями Dallmayr, унаслідок чого виходить насичена кава з горіховим звучанням і злегка солодкою карамельною ноткою. Починаєте ви свій день із безтурботної чашки кави або знаходите втіху у мирній пообідній перерві, ця суміш огортає вас почуттям спокою та гарного самопочуття.
Прийміть дух Намасте і дайте змогу перенести вас у царство чистого кавового блаженства. Насолоджуйтеся вишуканими смаками, насолоджуйтеся ніжним ароматом і дозвольте безтурботності кожної чашки наситити вашу душу.
Ідеальна для приготування в кавомашині, а попередньо перемелені зерна кави підходять для більшості методів приготування:
Фольгований пакет, 1 кілограм.
Основні | |
---|---|
Виробник | Alois Dallmayr |
Країна виробник | Німеччина |
Вид кави | Купаж арабіки та робусти |
Форма випуску | Зерновий |
Ступінь обсмаження | Середня |
Ароматизатор | Ні |
Тип упаковки | Фольгований пакет |
Вага | 1000 г |
Міцність кави | Середня |