


993 ₴
Показати оптові ціниКоли ви обираєте Bellarom Bio Organic, ви обираєте 100% арабіку з органічних плантацій. Жодної хімії — лише натуральний смак, збалансована кислотність і справжній аромат свіжообсмажених зерен.
Середній ступінь обсмаження дозволяє повністю розкрити нотки карамелі, фундука і легких сухофруктів. Ця кава не лише пробуджує, а й дарує спокій, гармонію і впевненість у собі.
Використовуйте 7–9 г меленої кави на 120 мл води. Температура — 92–94°C. Для еспресо, латте або американо — розкриває насичені аромати без гіркоти.
Bellarom — бренд із серцем, що виробляється для європейської мережі Лідл та поєднує якість, стабільність і доступність. Усі продукти проходять перевірку на відповідність стандартам органічного виробництва.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellarom |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1000 г |
| Вид кави | Арабіка |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ступінь обсмаження | Середня |
| Тип упаковки | Пакет |
| Форма випуску | Зерновий |
| Міцність кави | М'який |